Zuzia

Kolekcja

Zuzia ZŁ-049

SD-100-04-03-STR001-ZŁO-049
sukienka komunijna z kołnierzem
  • Sukienka do komunii w wersji z kołnierzem to model Zuzia ZŁ-049
  • sukienka do komunii
  • alba do komunii
  • sukienka komunijna z kołnierzem
245,00 zł
4 tygodnie

Sukienki z tej kolekcji często nazywane są sukienko-albami. Kolekcja ta jest kompromisem wynikającym z połączenia klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie, z kołnierzem powszechnie stosowanym w strojach liturgicznych. Sukienka nie posiada podszewki.

Model Zuzia ZŁ-049 ma długie rozkloszowane na końcu rękawy. Na odcięciu rękawka, kołnierzu oraz na parku naszyta jest cieniutka złota tasiemka. Kołnierz wszyty jest w sukienkę. Model zapinany na zamek.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz mały
rękaw
rozkloszowany
ihs
złoty

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Zuzia ZŁ-049 prezentuje się zarazem skromnie i niezwykle elegancko. Model ten przypomina albę, aczkolwiek posiada gustowne elementy dekoracyjne. Spódnica jest rozszerzana, co spodoba się każdej dziewczynce. Prosta góra została wzbogacona kołnierzem, który podkreśla charakter stroju. Sukienka komunijna Zuzia ZŁ-049 jest zrobiona z białego stretchu. Biały pasek podkreśla talię i sprawia, że sylwetka jest optycznie wysmuklona. Pasek został ozdobiony złotą taśmą, która jest naszyta również na kołnierzu i rękawach. Napis IHS w tym modelu ma także kolor złoty.

Sukienka posiada rozkloszowany, długi rękaw, który efektownie się prezentuje. Taki strój komunijny jest niezwykle elegancki i każda dziewczynka będzie się w nim pięknie prezentować.

Zuzia ZŁ-049 to model skromny, ale efektowny. Ta sukienka nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie odpowiednio wyglądać. Dzięki temu, z łatwością można ją odsprzedać po uroczystości. Ten konkretny model, dostępny jest również w wersji ze srebrnymi elementami ozdobnymi.