Torebki

Kolekcja

Torebka koperta - satyna - BI-027

DD-001-01-01-SAT001-BIA-027
45,00 zł
4 tygodnie

Delikatność i finezja splatają się w harmonijną całość, tworząc niezwykłą ozdobę dla wyjątkowego dnia. Wykończona misternie wykonaną koronką, która znajduje swoje piękno także na sukience Anna BI-027 oraz Blanka BI-027, ta torebka emanuje subtelnością i klasyką.

2 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
materiał dodatkowy
koronka

Zobacz także

Opis

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej elegancji w postaci naszej niezwykłej torebki komunijnej w formie koperty. Delikatność i finezja splatają się w harmonijną całość, tworząc niezwykłą ozdobę dla wyjątkowego dnia. Wykończona misternie wykonaną koronką, która znajduje swoje piękno także na sukience Anna BI-027 oraz Blanka BI-027, ta torebka emanuje subtelnością i klasyką.

Niech nasza torebka stanie się uzupełnieniem Twojego komunijnego stroju, dodając mu niepowtarzalnego uroku i wyjątkowego charakteru. Zaprojektowana z myślą o tych, którzy cenią sobie wyrafinowany styl i dbałość o każdy detal, ta torebka stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności z estetyką.

Niech ten dzień będzie nie tylko czasem radości i uroczystości, ale także okazją do wyrażenia swojego unikalnego stylu. Odkryj niezwykłe możliwości naszej torebki komunijnej i poczuj się wyjątkowo w każdym calu.