Torebki

Kolekcja

Torebka koperta - strecz - BI-053

DD-001-01-01-STR001-BIA-053
40,00 zł
4 tygodnie

Oto Torebka Komunijna, która jest jak promień światła dodający blasku niezwykłemu dniu Pierwszej Komunii. Wyjątkowość tego dodatku tkwi nie tylko w jego estetyce, ale również w doskonałym dopasowaniu do sukienki komunijnej Marta BI-053. Wykonana z najwyższej jakości sterczu, ta elegancka koperta emanuje delikatnością i wyrafinowaniem, idealnie korespondując z charakterem sukienki.

To, co nadaje naszej Torebce Komunijnej niepowtarzalny urok, to jej unikalna ozdobna aplikacja naszyta po skosie. Delikatne zdobienie nadaje całości subtelności i uroku, harmonijnie komponując się z estetyką sukienki Marta BI-053. Każdy szczegół tej torebki został starannie przemyślany, by doskonale podkreślić piękno i wyjątkowość tego dnia.

2 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały

Zobacz także

Opis

Każda dziewczynka marzy o tym, by podczas uroczystości pierwszej komunii świętej wyglądać wyjątkowo. Oprócz zakupu sukienki lub alby, niezbędne są różnego rodzaju dodatki. W przypadku stroju dla dziewczynek, elementem takim jest na pewno torebka. Z jednej strony ładnie się ona prezentuje, z drugiej zaś jest praktyczna, gdyż jej wnętrze pomieści wszystkie niezbędniki - np. książeczkę, różaniec, chusteczki i nie tylko. Prezentowany model BI-053 to torebka komunijna typu kopertówka. Została ona wykonana z eleganckiego, białego stretchu. Na klapce naszyto po skosie śliczną, gustowną aplikację. Element ozdobny z kwiatowym motywem nadaje całości wyjątkowego charakteru. Atłasowa tasiemka umożliwia przewieszenie torebeczki przez ramię, co zapewnia wygodę. Każda dziewczynka będzie zachwycona takim dodatkiem, który sprawi, że poczuje się ona jak prawdziwa dama. Kopertówka komunijna BI-053 będzie stanowiła spójną całość z sukienkami Marta BI-053 oraz Alicja BI-053. Dzięki temu, że prezentuje się ona elegancko i gustownie, to po uroczystości, będzie ją można z łatwością odsprzedać.