Torebki

Kolekcja

Torebka koperta - strecz - SR-052

DD-001-01-01-STR001-SRE-052
35,00 zł
4 tygodnie

Przedstawiamy Torebkę Komunijną, która jest dosłownie jak błyszcząca gwiazda na niebie, dodając jeszcze więcej splendoru i elegancji do wyjątkowego dnia Pierwszej Komunii. Wykonana z najwyższej jakości streczu, ta subtelna koperta emanuje delikatnością i wyrafinowaniem, które doskonale współgrają z charakterem każdej sukienki komunijnej ze srebrnym wykończeniem.

To, co czyni naszą Torebkę Komunijną wyjątkową, to srebrna kokardka umieszczona na klapce. Ta dyskretna ozdoba dodaje całości szczyptę luksusu i elegancji, harmonijnie komponując się z każdą sukienką ze srebrnymi akcentami. Niezależnie od tego, czy sukienka ma złote hafty, koronki czy inne detale, nasza torebka idealnie do niej pasuje, podkreślając jej wyjątkowy charakter.

2 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały

Zobacz także

Opis

Torebka komunijna to dodatek, który warto zakupić już na etapie kompletowania stroju. Dzięki temu zyskuje się pewność, że wszystko z sobą idealnie współgra i ładnie wygląda. W MK Maryla proponujemy szeroki asortyment produktów tego rodzaju. Prezentowany model to torebka komunijna typu koperta ZŁ-052. Została ona wykonana z ładnego, białego stretchu, który nadaje całości niezwykle eleganckiego charakteru. Niewielka złota kokardka naszyta na klapce stanowi gustowny element ozdobny. Wnętrze torebeczki pomieści wszystkie niezbędne rzeczy - takie jak np. książeczka, różaniec, chusteczki itp. Dzięki temu, że kopertówka posiada zamykaną klapkę, to z jej wnętrza nic nie wyleci. Atłasowa tasiemka zapewnia wygodę, gdyż umożliwia przewieszenie torebki przez ramię. Kopertówka ZŁ-052 będzie stanowiła spójną całość z sukienkami i albami posiadającymi złote elementy wykończeniowe - jak np. Marta ZŁ-052. Po uroczystości pierwszej komunii świętej, torebkę odprzeda się bez żadnych problemów - taki fason nigdy nie wychodzi z mody.