Torebki

Kolekcja

Torebka koperta - satyna - BI-053

DD-001-01-01-SAT001-BIA-053
45,00 zł
4 tygodnie

Zapraszamy do odkrycia naszej wyjątkowej Torebki Komunijnej, stworzonej z myślą o uroczystym dniu pierwszej komunii. Nasza torebka w formie eleganckiej koperty emanuje subtelnym urokiem i klasą, idealnie komponując się z okazją, jaką jest przyjęcie sakramentu. Wykonana z najwyższej jakości satyny, ma delikatną fakturę, która dodaje jej luksusowego wyglądu.

Co wyróżnia naszą torebkę, to nie tylko jej doskonałe wykonanie, ale również unikalny detal - ozdobna aplikacja naszyta po skosie. Ta delikatna ozdoba nadaje całości wyjątkowego charakteru, podkreślając jednocześnie elegancję i finezję produktu.

2 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała

Zobacz także

Opis

Każda dziewczynka marzy o tym, by podczas uroczystości pierwszej komunii świętej wyglądać wyjątkowo. Oprócz zakupu sukienki lub alby, niezbędne są różnego rodzaju dodatki. W przypadku stroju dla dziewczynek, elementem takim jest na pewno torebka. Z jednej strony ładnie się ona prezentuje, z drugiej zaś jest praktyczna, gdyż jej wnętrze pomieści wszystkie niezbędniki - np. książeczkę, różaniec, chusteczki i nie tylko. Prezentowany model BI-053 to torebka komunijna typu kopertówka. Została ona wykonana z eleganckiego, białego stretchu. Na klapce naszyto po skosie śliczną, gustowną aplikację. Element ozdobny z kwiatowym motywem nadaje całości wyjątkowego charakteru. Atłasowa tasiemka umożliwia przewieszenie torebeczki przez ramię, co zapewnia wygodę. Każda dziewczynka będzie zachwycona takim dodatkiem, który sprawi, że poczuje się ona jak prawdziwa dama. Kopertówka komunijna BI-053 będzie stanowiła spójną całość z sukienkami Marta BI-053 oraz Alicja BI-053. Dzięki temu, że prezentuje się ona elegancko i gustownie, to po uroczystości, będzie ją można z łatwością odsprzedać.