Muszka niebieska

MUS-7535-STR004-JEA001
muszka chłopięca niebieska
  • muszka chłopięca niebieska
18,00 zł
4 tygodnie

Muszka to drobny ale istotny element stroju chrzcielnego. W ofercie szeroki wybór kolorystyczny. Tym małym ale jakże znaczącym dodatkiem można bardzo efektywnie i stylowo ożywić ubranko chrzcielne jak i strój wizytowy małego chłopca. Muszka posiada tasiemkę atłasową, co umożliwia łatwe założenie i dopasowanie do rozmiaru.

Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm.

Zobacz także

Opis

Chcesz podkreślić estetyka ubranka na chrzest? To łatwiejsze niż może się wydawać. Wystarczy, że sięgniesz po stylową muszkę, która idealnie wpisze się w elegancki charakter każdej uroczystości. Jeżeli chcesz przygotować stylową kreację, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Niekwestionowanym atutem jest bardzo wysoka jakość wykonania. Producent postawił wyłącznie na najlepsze materiały, co sprawia, że produkt przez długi czas będzie prezentował się znakomicie. Co ważne, materiał jest bardzo miły w dotyku, nie krępuje ruchów i nie powoduje dyskomfortu.

Zwróć uwagę, że uroczystość często trwa bardzo długo. Dlatego wprowadziliśmy do oferty akcesoria i ubranka na chrzest, które zapewnią wygodę na bardzo wysokim poziomie. Ta muszka wyróżnia się atłasową taśmą, dzięki czemu szybko dobierzesz rozmiar i zapewnisz maluchowi komfort.

Kolejną zaletą jest bardzo elegancka, niebieska kolorystyka, która dodaje uroku ubrankom. Nic więc dziwnego, że rodzice tak często decydują się na to rozwiązanie.