Spodnie chłopięce jersey kantka

SP-101-18-JERSWE002
spodnie do chrztu
  • spodnie do chrztu
  • spodnie do chrztu
  • spodnie śmietankowe dla chłopca
  • spodnie chłopięcej do chrztu
  • spodenki do chrztu
65,00 zł
4 tygodnie

Spodenki chłopięce w kolorze śmietankowym z delikatnej dzianinki jersey, bardzo miłej w dotyku. W pasie gumka, spodnie dodatkowo mają zaszycia na nogawkach nadające im nowoczesny charakter. Idealne na chrzest, roczek i inne uroczystości.

Dostępne w rozmiarze 56 - 98cm.

rozmiar:
produkt szyty na miarę
rozmiar

Zobacz także

Opis

Te stylowe spodenki świetnie uzupełnią stroje do chrztu dla chłopczyka. Wyróżniają się elegancką, śmietankową kolorystyką, która świetnie pasuje do charakteru tak ważnej uroczystości. Nic więc dziwnego, że na takie rozwiązanie postawiło wielu rodziców.

Bardzo ważnym atutem jest kapitalna jakość wykonania. Spodnie charakteryzują się trwałą, a zarazem delikatną w dotyku dzianiną jersey. Dzięki temu zapewnisz dziecku tak potrzebną wygodę, nawet gdy ceremonia znacznie się przedłuży.

Ponadto te stylowe spodnie na chrzest mają w pasie gumkę oraz dodatkowe zaszycia na nogawkach. Dzięki temu szybko ubierzesz pociechę i zadbasz o wygodę na bardzo wysokim poziomie. Warto dodać, że spodnie sprawdzą się również podczas wielu innych uroczystości – np. urodzin czy wesela.

Nasza szeroka oferta obejmuje produkty dostępne w różnych rozmiarach, wiec z powodzeniem wybierzesz model idealnie dopasowany do potrzeb malucha. Wybierz produkt polecany przez wymagających klientów i zapomnij o wszelkich kompromisach.