Sukienka Dzwoneczek płatki białe

SC-221-00-00-SAT001-BIA-032
  • sukieneczka do chrztu lub roczek jak i inne okazje
155,00 zł
4 tygodnie

Dzwoneczek to przepiękna sukienka idealna na roczek, wesela i inne wyjątkowe uroczystości. Wykonana z satyny, do tego tiul z wypełnieniem z płatków w kolorze białym. Dostępna w rozmiarze od 56 - 98, również w innych kolorach.

rozmiar:
produkt szyty na miarę
rozmiar

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
materiał dodatkowy
tiul
podszewka
na całości sukienki
rękaw
bez rękawa
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Dzwoneczek to nietuzinkowa, fantastyczna sukienka do chrztu dla dziewczynki, która oszałamia elegancją i wykonaniem. Uszyta została z myślą o wyjątkowej uroczystości, jaką jest chrzest, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć ją również na roczek czy wesele. Wykonano ją z satyny najwyższej jakości połączonej z przepięknym tiulem. Dół sukienki ozdobiono płatkami w białym kolorze.

W talii znajduje się dodatkowy pasek z niewielką kokardką oraz kilkoma perełkami. Na całości sukienki zastosowano podszewkę. Zapięcie na zamek znajduje się z tyłu sukienki i zostało ukryte tak, by nie przeszkadzało dziewczynce w żadnej sytuacji. Sukienka Dzwoneczek szyta jest ręcznie na zamówienie, dlatego warto zgłosić zamówienie nieco wcześniej, np. 4 tygodnie przed planowaną uroczystością.

Zdążymy ją uszyć z największą starannością oraz wysłać produkt pod wskazany adres. Sukienka ta dostępna jest w rozmiarach od 56 do 98. Możemy uszyć ją również w innych kolorach.