Bajkowe sukienki komunijne z kontrafałdami

Sukienki komunijne z kolekcji Elza wyróżniają się już od pierwszej chwili. Prezentują się one niezwykle efektownie, ale elegancko oraz co najważniejsze - adekwatnie do wyjątkowej uroczystości, jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Zachwycają swym krojem oraz gustownym dodatkami i zdobieniami. Każda sukienka z kolekcji Elza została wykonana w efektownego materiału najwyższej jakości, który sprawia, że całość wygląda jeszcze bardziej uroczyście. Pięknie układające się kontrafałdy to również idealny zabieg estetyczny, dzięki któremu sukienki Elza się wyróżniają i są wyjątkowe.

Dzięki nim sylwetka zostaje wizualnie wysmuklona. Pasek odpowiednio podkreśla talię i współgra z całością. Każdy model z kolekcji Elza charakteryzuje również gustowne wykończenie. Wyjątkowy i oryginalny fason sprawia, że młoda dama podczas uroczystości będzie wyglądać pięknie. Istotna jest tutaj również kwestia wygody. Odpowiednie wykończenie i starannie dobrane tkaniny zapewniają komfort. Warto dodać, że po Pierwszej Komunii Świętej, strój z łatwością się odsprzeda. Każda dziewczynka, która chce się poczuć niczym księżniczka i marzy o wyjątkowym stroju, będzie zachwycona sukienką komunijną Elza.

Klasyczne sukienki do Komunii

Kolekcja Elza liczy 10 modeli - cechą wspólną są kontrafałdy, eksponujące i podkreślające bajkową stylizację podczas tej wyjątkowej uroczystości. Mimo, iż wszystkie sukienki korespondują ze sobą stylistycznie, każda z nich ma do zaoferowania coś unikalnego. Elza 025 to nawiązanie do naszego topsellera z kolekcji sukienek do komunii z szyfonem Tosia - model 025, będąc jej bardziej klasycznym odpowiednikiem. Elza 170 wyróznia się minimalistyczną stylistyką, hołdując zasadzie im mniej tym lepiej. Dlatego ozdobę sukienki stanowi wyłącznie wąski paseczek oraz subtelna kokardka. Dla miłośników blichtru powstał model 091 - z efektowną aplikacją wszytą w pasie. Modelem nieustannie cenionym od wielu lat jest Elza 028 - z klasycznym, efektownym paskiem pokrytym perłowymi koralikami. Dla miłośników bogato zdobionych koronek polecają się Elza 065, Elza 141, Elza 172 oraz Elza 000. Modelem pośrednim jest Elza 134 - gdzie koronką wykończono wyłącznie delikatne rękawki. Warto także zwrócić uwagę na niekonwencjonalną stylistykę modelu 092.