Rękawiczki

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Rękawiczki komunijne dla dziewczynki

Wybór odpowiedniego stroju komunijnego jest szczególnie istotny dla każdej dziewczynki przystępującej do sakramentu i dla jej rodziców. Jak wiadomo, każda młoda dama chce podczas tej ważnej uroczystości wyglądać niezwykle. Rolą rodzica jest dodatkowo dopilnowanie, by całość prezentowała się jeszcze adekwatnie do okazji i elegancko. Po zakupie sukienki komunijnej lub alby komunijnej, warto pomyśleć o niezbędnych dodatkach do stroju. Rękawiczki komunijne to jeden z tych detali. Warto wspomnieć, że w tradycji kościelnej funkcjonują praktycznie od wieków. Symbolizują one czystość i godność. Z tego też względu, w dalszym ciągu ubiera się ja na uroczystość komunii świętej, ale też ślubu.

W asortymencie MK Maryla znajdują się rękawiczki komunijne w wielu różnych fasonach. Bez względu na to, czy dziewczynka przystępująca do pierwszej komunii świętej będzie miała na sobie sukienkę czy też albę, z naszego asortymentu na pewno można dobrać coś idealnego, co odpowiednio uzupełni strój. Proponujemy zarówno nowoczesne rękawiczki komunijne, jak i tradycyjne. Rodzice wraz z dziećmi mogą zdecydować się na proste modele bez żadnych dodatków, zasłaniające całkowicie palce lub na nieco bardziej ozdobne opcje. Rękawiczki wykończone delikatnym tiulem lub z ozdobami typu kwiatek, kryształek lub emblemat IHS cieszą się ostatnimi czasy sporą popularnością. W zależności od sukienki komunijnej oraz preferencji rodziców i dzieci, proponujemy zarówno takie modele, które długością sięgają tradycyjnie do nadgarstków, jak i też takie, kończące się przed łokciem. Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań z pewnością zainteresują się modelami typu rękawiczki komunijne mitenki, które są zakładane na jeden palec i osłaniają nadgarstki.

Wygoda i najwyższa jakość - rękawiczki komunijne dla dziewczynek

Warto podkreślić, że rękawiczki komunijne dostępne w asortymencie MK Maryla są wykonane z materiału najwyższej jakości. Daje to pewność, że bez względu na wrażliwość skóry dziecka, są one całkowicie bezpieczne i delikatne w dotyku. Gwarantuje to również wygodę i komfort podczas uroczystości w kościele, ale także podczas przyjęcia komunijnego. Mając na dłoniach takie rękawiczki, żadna mała dama, nie będzie ich chciała zdejmować. Komfort i wygoda jest szczególnie istotny w tym ważnym dniu, jakim jest pierwsza komunia święta. Każda dziewczynka przystępująca do niej chce ładnie wyglądać, ale również dobrze się czuć w stroju i wszystkich dodatkach.

Rękawiczki komunijne oferowane przez MK Maryla to gwarancja najwyższej jakości. Będą one nie tylko odpowiednio się prezentowały, ale również zapewniały wygodę. Taki dodatek to idealne dopełnienie każdej sukienki komunijnej lub alby.