Hania 110

185,00 zł

Słowo „alba” wywodzi się od jej białego koloru: łacińskie albus oznacza biały. Alba jest symbolem czystości duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Znajdą w niej Państwo klasyczne alby liturgiczne, wzbogacone kołnierzem. Niewątpliwą zaletą tej kolekcji jest jej uniwersalność – zarówno rozmiarowa jak i estetyczna. 

Model Hania ZŁ-110 jest ozdobiony jedną cienką tasiemką z kolorze złotym na kołnierzu i rękawach. Do tego w zestawie sznur biało złoty.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : F
Ilość

Alba dla dziewczynki to idealny strój na Pierwszą Komunię Świętą, gdyż symbolizuje czystość duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Nawiązuje on do tradycji i bardzo uroczyście się prezentuje. Model Hania SR-011 to klasyczna alba liturgiczna, która została wzbogacona dużym kołnierzem, okrywającym ramiona. Całość wykonano z białego stretchu, a więc materiału, który bardzo ładnie wygląda.

Alba posiada elementy ozdobne, wykonane z gładkiej, srebrnej tasiemki. Wykończenie tego rodzaju znajduje się na kołnierzu oraz na rękawach. Biało-złoty sznur liturgiczny doskonale uzupełnia strój i pasuje do całości. Emblemat IHS również ma kolor złoty. Alba komunijna Hania SR-011 będzie odpowiednio wyglądać bez względu na typ sylwetki. Każda dziewczynka, mając ją na sobie, poczuje się komfortowo, co jest bardzo istotne podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki temu, że alba jest uniwersalnym strojem komunijnym, bezproblemowo będzie ją można odsprzedać.

Hania SR-011 to model chętnie wybierany również ze względu na konkurencyjną cenę. Jest on dostępny także w wersji ze srebrnym wykończeniem. 

AD-001-05-01-STR001-ZŁO-110

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz duży
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

9 innych produktów w tej samej kategorii: