Płaszczyk polarowy

105,00 zł

Piękny płaszczyk dziewczęcy odszyty ze śnieżnobiałego polaru, idealny na chrzest, roczek lub inne okazje. Zapinany na dwa ozdobne guziczki. Dostępny w rozmiarze 56 - 98. 

rozmiar : 56
Ilość

Płaszczyk polarowy w kolorze białym to niezaprzeczalny hit! Jest to przepiękne ubranko wierzchnie na chrzest, dedykowane dziewczynkom. Świetnie sprawdza się głównie w okresie zimowym, kiedy to temperatura niezbyt rozpieszcza. Płaszczyk wykonany jest z ogromną starannością i zaangażowaniem. Widać, że każdy detal został potraktowany bardzo poważnie. W naszym sklepie znajdziesz stroje do chrztu dla dziewczynki, jak i dla chłopca, które wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, pozyskiwanych jedynie od zaufanych dostawców.

Płaszczyk posiada biały kołnierzyk oraz dwa guziczki, dzięki którym można zapiąć dziewczynkę i nie bać się, że zmarznie. To okrycie wierzchnie sprawdza się nie tylko przy okazji chrztu, ale również innych wyjątkowych chwil. Można je też nakładać, kiedy wybieracie się w niedzielę do kościoła lub w gości. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak elegancki płaszcz użytkowany był na co dzień. Oferujemy ten konkretny model w rozmiarach od 56 do 98, dlatego nawet dziewczynka, która skończyła roczek, może w nim przystąpić do chrztu.

CH-017-01-01-POL001

Opis

materiał podstawowy
polar
podszewka
brak
zapięcie
ozdobne guziczki

16 innych produktów w tej samej kategorii: