Celinka 001

290,00 zł

Celinka swoją lekkość zawdzięcza cięciom redingote prowadzącym od podkroju pachy wzdłuż sylwetki. Cięcia pionowe - jak każdy pionowy wzór - wyszczuplają sylwetkę, a odpowiednie wyprofilowanie dołu sukienki dodaje jej zwiewności. Dzięki temu Celinka bardzo wdzięcznie się prezentuje, niezależnie od sylwetki.

Celinka ZŁ-001 obszyta jest na bolerku i dole sukienki złotą taśmą. Dostępna również w wersji srebrnej. W bokach sukienki wszyte paski, którymi wiąże się kokardę z tyłu. Cena uwzględnia bolerko.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Biała sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Celinka ZŁ-001 posiada nowoczesny fason, ale prezentuje się skromnie, dlatego też jest idealna na tak wyjątkową uroczystość. Całość wykonano z białego stretchu. Cięcia redingote, poprowadzone od pach poprzez całą sylwetkę, sprawiają, że sukienka jest idealnie wyprofilowana. Sylwetka będzie w niej optycznie wyszczuplona. Dzięki efektownej kokardzie wiązanej z tyłu, strój można bezproblemowo dopasować do każdego wymiaru.

Celinka ZŁ-001 jest zwiewna i zarazem lekka, dzięki lekko poszerzanemu dołowi. Dodatkowo, na dole sukienki umieszczono złotą taśmę, która idealnie współgra z całością. Wykończenie w góry posiada postać lamówki pod szyją. Proste, krótkie rękawki zapewniają wygodę i komfort. Z przodu sukienki, umieszczono emblemat IHS w kolorze złotym. Rekomendujemy dokupienie halki do sukienki, gdyż zagwarantuje ona poczucie intymności.

Do modelu Celinka ZŁ-001 jest dołączane bolerko. Zostało ono wykończone, podobnie jak sukienka, złotą taśmą na rękawach. Peleryna (Peleryna 301 / Peleryna 302 / Peleryna 304) to dodatek, który przyda się w razie niepogody.

Model Celinka ZŁ-001 jest chętnie wybierany ze względu na uniwersalność i konkurencyjną cenę. Taką sukienkę z łatwością będzie ją można odsprzedać.

SD-400-09-05-STR001-ZŁO-001

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
lamówka pod szyją
rękaw
prosty krótki
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
złoty
zapięcie
zamek

Zobacz także

8 innych produktów w tej samej kategorii: