Sukienka Dzwoneczek płatki białe

155,00 zł

Dzwoneczek to przepiękna sukienka idealna na roczek, wesela i inne wyjątkowe uroczystości. Wykonana z satyny, do tego tiul z wypełnieniem z płatków w kolorze białym. Dostępna w rozmiarze od 56 - 98, również w innych kolorach.

rozmiar : 56
Ilość

Dzwoneczek to nietuzinkowa, fantastyczna sukienka do chrztu dla dziewczynki, która oszałamia elegancją i wykonaniem. Uszyta została z myślą o wyjątkowej uroczystości, jaką jest chrzest, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć ją również na roczek czy wesele. Wykonano ją z satyny najwyższej jakości połączonej z przepięknym tiulem. Dół sukienki ozdobiono płatkami w białym kolorze.

W talii znajduje się dodatkowy pasek z niewielką kokardką oraz kilkoma perełkami. Na całości sukienki zastosowano podszewkę. Zapięcie na zamek znajduje się z tyłu sukienki i zostało ukryte tak, by nie przeszkadzało dziewczynce w żadnej sytuacji. Sukienka Dzwoneczek szyta jest ręcznie na zamówienie, dlatego warto zgłosić zamówienie nieco wcześniej, np. 4 tygodnie przed planowaną uroczystością.

Zdążymy ją uszyć z największą starannością oraz wysłać produkt pod wskazany adres. Sukienka ta dostępna jest w rozmiarach od 56 do 98. Możemy uszyć ją również w innych kolorach.

SC-221-00-00-SAT001-BIA-032

Opis

materiał podstawowy
satyna biała
materiał dodatkowy
tiul
podszewka
na całości sukienki
rękaw
bez rękawa
zapięcie
zamek

16 innych produktów w tej samej kategorii: