Jest 127 produktów.

Pokazano 1-12 z 127 pozycji

Aktywne filtry

Dodatki komunijne dla dziewczynek

Wybór stroju komunijnego ma z pewnością ogromny wpływ na wygląd, ale nie należy zapominać o dodatkach. W MK Maryla znajdą Państwo pełną ofertę dodatków.

Buty komunijne

Zakupu butów komunijnych dokonuje się na ogół 3-4 miesiące przed komunią. Jak więc dobrać rozmiar, żeby mieć pewność, że w dniu Pierwszej Komunii buty komunijne będą idealne? Zajrzyjcie na naszego bloga - tam znajdziecie odpowiedź na te i inne pytania.

Peleryny i bolerka

Jeśli Pierwsza Komunia Święta przypada na pierwszą połowę maja lub kwiecień, sugerujemy zakup odzieży wierzchniej, która otuli dziecko i zapewni komfort cieplny. Bolerka komunijne i peleryny są dostosowane stylem do naszych alb i sukienek.

Wianki komunijne

Dziewczynki z pewnością powinny zwrócić uwagę na wianek komunijny, który pozwala podkreślić naturalną urodę dziecka. Nie wiesz, jaki wianek dobrać - zajrzyj na naszego bloga - Wianki komunijne - czym kierować się przy wyborze.

Torebki do Komunii

Skarbiec, różaniec, chusteczki higieniczne - to wszystko młoda Dama ma na ogół przy sobie podczas liturgii. Pomocne są tutaj torebki - kopertowe, naramienne lub sakiewki do trzymania w dłoni.

Rękawiczki komunijne

Rękawiczki w tradycji kościelnej istnieją od wielu wieków - ich użycie oznacza czystość i godność. Jest jednym z elementów składowych ubioru Biskupa, niemniej w czasach współczesnych rzadko stosowana. Nawiązanie do tradycji czystości jest wyznacznikiem stosowania ich podczas obrzędów liturgicznych - zwłaszcza podczas Komunii Świętej, jak i Ślubu.