Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Dodatki komunijne dla chłopców

Wydawać by się mogło, że w przeciwieństwie do dziewczynek, chłopcy mają mniejsze potrzeby dodatków. Faktycznie jest ich mniej, ale są równie ważne. Zachęcamy do analizy poniższej listy dodatków komunijnych - może pomoże się zainspirować, a na pewno pozwoli sprawdzić, czy chłopiec jest w pełni przygotowany.

Spodnie wizytowe

Eleganckie spodnie są nieodłącznym atrybutem stroju liturgicznego - w naszej ofercie są spodnie w kolorze czarnym, granatowym i białym. Wiemy, jak wiele jest różnych sylwetek dzieci - spodnie komunijne MK Maryla dostępne są w dwóch krojach - dla dzieci posiadających ukształtowaną linię bioder (regular), oraz dla dzieci, których obwód pasa pokrywa się z obwodem bioder (straight).

Buty komunijne dla chłopca

Wiązane, wkładane, zapinane na rzepy. Czarne i białe. Matowe i lakierki. Wybór jest szeroki. Jednak nie warto czekać - buty komunijne dla chłopca raczej są trudno dostępne w sklepach tradycyjnych. 

Odzież wierzchnia

Jeśli Komunia wypada w kwietniu lub pierwszej połowie maja, sugerujemy zakup odzieży wierzchniej. Polary chłopięce lub kurtki softshellowe będą bardzo przydatne w przypadku niepogody.

Rękawiczki komunijne

W niektórych parafiach praktykowany jest także zwyczaj ubierania rękawiczek komunijnych przez chłopców. Symbolizują one niewinność i czystość sumienia. W naszej ofercie znajdą Państwo eleganckie, gładkie rękawiczki, dedykowane dla chłopców.