Andrzej 011

180,00 zł

Alba jest długą, białą szatą, sięgającą do kostek, z długimi rękawami. Taka ukształtowała się we wszystkich obrządkach ze starożytnej tuniki, noszonej tak przez mężczyzn jak i prze kobiety. W kolekcji Andrzej znajdą Państwo klasyczne białe alby, wykończone stójką lub golfem, wiązane w pasie cingulum. 

Charakterystyczne dla modelu Andrzej ZŁ-011 są złote zdobienia na rękawach. 

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : F
Ilość

Alby komunijne dla chłopców Andrzej ZŁ-011 to niezwykle efektowny stroje  na Pierwszą Komunię Świętą. Całość prezentuje się skromnie i nawiązuje do tradycji. Strój długością sięga do kostek i posiada długie rękawy. Odpowiedni fason sprawia, że jest on wygodny i każdy chłopiec poczuje się w nim komfortowo, co jest szczególnie istotne w trakcie uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.

Alba Andrzej ZŁ-011 została wykonana z eleganckiego, białego stretchu. Zakładki po bokach, sprawiają, że sylwetka zostanie optycznie wysmuklona. Taki strój będzie ładnie się prezentował na każdym chłopcu. Wykończenie pod szyją w postaci stójki dobrze pasuje do całości. Gustowne detale w złotym kolorze idealnie uzupełniają albę. Cienkie, złote tasiemki na rękawach i emblemat IHS w tej samej barwie, nadają całości oryginalnego charakteru. Biało-złoty sznur to ciekawy dodatek, który podkreśla talię.

Strój komunijny Andrzej ZŁ-011 prezentuje się uroczyście, a jego uniwersalny fason sprawia, że można go bezproblemowo odsprzedać po uroczystości. W asortymencie naszego sklepu, dostępna jest również wersja ze srebrnym wykończeniem. Rekomendujemy zakup spodni komunijnych i okrycia wierzchniego (do nabycia w naszym sklepie).

AD-001-01-01-STR001-ZŁO-011

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

4 innych produktów w tej samej kategorii: