Dominik 021

185,00 zł

Słowo "alba" wywodzi się od jej białego koloru: łacińskie albus oznacza biały. Alba jest symbolem czystości duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Kolekcja Dominik to klasyczne alby liturgiczne, wzbogacone kołnierzem. Niewątpliwą zaletą tej kolekcji jest jej uniwersalność - zarówno rozmiarowa jak i estetyczna. Kolekcja Dominik ma swoje odzwierciedlenie w ofercie dla dziewczynek w kolekcji Hania.

Model Dominik ZŁ-021 cechują biało-złote zdobienia na rękawach jak i kołnierzu.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Alba komunijna dla chłopca, Dominik ZŁ-021 to strój nawiązujący do tradycji. Dzięki temu, zawsze będzie się on dobrze prezentował i nigdy nie wyjdzie z mody. Mając na sobie taką albę, każdy chłopiec w dniu Pierwszej Komunii Świętej, będzie wyglądał skromnie, ale zarazem elegancko, adekwatnie do uroczystości. Cały strój został wykonany z białego stretchu, który ładnie się prezentuje.

Alba Dominik ZŁ-021 jest uniwersalna. Leży ona perfekcyjnie na każdym typie sylwetki. Elementy ozdobne w postaci wykończenia gładką tasiemką w kolorze złotym i białym znajdują się na kołnierzu oraz na rękawach. Sznur liturgiczny, przewiązywany w talii posiada takie same kolory. Emblemat IHS również jest złoty. Detale te idealnie współgrają z całością stroju.

Alba Dominik ZŁ-021 posiada duży kołnierz, okrywający ramiona. Strój ten jest niezwykle wygodny i każdy chłopiec, mając go na sobie, będzie czuł się swobodnie. Po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, albę można bezproblemowo odsprzedać. Warto podkreślić, że jest ona dostępna w konkurencyjnej cenie. Proponujemy również wersję ze srebrnym wykończeniem. Spodnie komunijne w kolorze czarnym lub białym, które można zakupić w naszym sklepie, doskonale uzupełnią strój.

AD-001-05-01-STR001-ZŁO-021

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz duży
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

4 innych produktów w tej samej kategorii: