Dominik 011

185,00 zł

Słowo „alba” wywodzi się od jej białego koloru: łacińskie albus oznacza biały. Alba jest symbolem czystości duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Znajdą w niej Państwo klasyczne alby liturgiczne, wzbogacone kołnierzem. Niewątpliwą zaletą tej kolekcji jest jej uniwersalność – zarówno rozmiarowa jak i estetyczna. 

Model Dominik Zł-011 cechują złote zdobienia na rękawach jak i kołnierzu. W zestawie biało-złoty sznur.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Alba dla chłopca to idealny strój na Pierwszą Komunię Świętą, gdyż symbolizuje czystość duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Nawiązuje on do tradycji i bardzo uroczyście się prezentuje. Model Dominik SR-011 to klasyczna alba liturgiczna, która została wzbogacona dużym kołnierzem, okrywającym ramiona. Całość wykonano z białego stretchu, a więc materiału, który bardzo ładnie wygląda.

Alba posiada elementy ozdobne, wykonane z gładkiej, srebrnej tasiemki. Wykończenie tego rodzaju znajduje się na kołnierzu oraz na rękawach. Biało-srebrny sznur liturgiczny doskonale uzupełnia strój i pasuje do całości. Emblemat IHS również ma kolor srebrny. Alba komunijna Dominik SR-011 będzie odpowiednio wyglądać bez względu na typ sylwetki. Każdy chłopiec, mając ją na sobie, poczuje się komfortowo, co jest bardzo istotne podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki temu, że alba jest uniwersalnym strojem komunijnym, bezproblemowo będzie ją można odsprzedać.

Dominik SR-011 to model chętnie wybierany również ze względu na konkurencyjną cenę. Jest on dostępny także w wersji ze złotym wykończeniem. Dodatkowo, proponujemy uzupełnić strój i zakupić spodnie komunijne w kolorze czarnym lub białym- można je zakupić w naszym sklepie.

AD-001-05-01-STR001-ZŁO-011

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz duży
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

4 innych produktów w tej samej kategorii: