Andrzej 999

170,00 zł

Alba jest długą, białą szatą, sięgającą do kostek, z długimi rękawami. Taka ukształtowała się we wszystkich obrządkach ze starożytnej tuniki, noszonej tak przez mężczyzn jak i prze kobiety. W kolekcji Andrzej znajdą Państwo klasyczne białe alby, wykończone stójką lub golfem, wiązane w pasie cingulum.

Model Andrzej ZŁ-999 to prosta forma długiej alby z eleganckim golfem pod szyją. Na korpusie naszyty emblemat. W zestawie biało-złoty sznur.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Alba komunijna dla chłopców Andrzej ZŁ-999 prezentuje się skromnie i elegancko, co jest szczególnie istotne podczas uroczystości. Posiada ona prosty krój, który nawiązuje do tradycji. Dzięki uniwersalnemu fasonowi, taki strój nigdy nie wychodzi z mody i dobrze prezentuje się na każdej sylwetce.

Andrzej ZŁ-999 sięga do ziemi i ma długie rękawy. Wykończenie pod szyją w formie golfu idealnie uzupełnia strój. Alba została uszyta z ładnego, białego stretchu. Zakładki po bokach alby optycznie wysmuklają. Gustowne elementy ozdobne idealnie komponują się z całością. Biało-złoty sznur liturgiczny oraz złoty emblemat IHS odpowiednio wyglądają na albie. Strój komunijny

Andrzej ZŁ-999 jest niezwykle wygodny. Każdy chłopiec poczuje się w nim komfortowo. Nie bez znaczenia pozostaje tu również konkurencyjna cena stroju oraz klasyczny fason, dzięki któremu albę można z łatwością odsprzedać. W naszym sklepie, model ten jest dostępny również ze srebrnymi elementami ozdobnymi. Rekomendujemy zakup spodni komunijnych oraz okrycia wierzchniego komunijnego (dostępne w naszym sklepie), które idealnie uzupełnią strój i przydadzą się w razie niepogody.

AD-001-02-01-STR001-ZŁO-999

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
golf
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

4 innych produktów w tej samej kategorii: