Jan 010

195,00 zł

Inspirację do stworzenia tej kolekcji stanowią habity zakonne. Kaptur w tradycji kościelnej jest formą kapelusza - często stanowił jedyne nakrycie głowy używane przez braci. W kolekcji Jan znajdują się zarówno klasyczne kaptury, jak również kołnierze imitujące swoim kształtem kaptur.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Alba komunijna dla chłopca to strój, który prezentuje się zarazem skromnie i elegancko. Nawiązuje on do tradycji, ale jest przy tym wygodny i komfortowy. Jan SR-10 to alba liturgiczna, której projekt został zainspirowany habitem zakonnym. Posiada ona kaptur z tyłu. Wykonano ją z białego stretchu, a więc materiału, który się prezentuje bardzo uroczyście.

Dyskretne elementy ozdobne idealnie pasują do całości. Strój posiada zapięcie w formie zamka pod szyją, dzięki czemu łatwiej się go zakłada i zdejmuje. Biało-srebrny sznur liturgiczny podkreśla jej charakter. Na kapturze oraz na długich rękawach umieszczono cieniutką, gładką tasiemkę srebrną. Emblemat IHS również jest w kolorze srebrnym. Alba komunijna Jan SR-010 będzie odpowiednio wyglądać na każdym typie sylwetki.

Jest to uniwersalny strój komunijny, który bezproblemowo będzie można odsprzedać. Jan SR-10 jest modelem cieszącym się popularnością ze względu na ładny fason i atrakcyjną cenę. Alba ta jest dostępna także w wersji ze złotym wykończeniem. Proponujemy zakupić do kompletu spodnie komunijne w kolorze czarnym lub białym (dostępne w naszym sklepie).

AD-001-08-01-STR001-ZŁO-010

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kaptur
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

2 innych produktów w tej samej kategorii: