Hania 021

195,00 zł

Słowo "alba" wywodzi się od jej białego koloru: łacińskie albus oznacza biały. Alba jest symbolem czystości duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Kolekcja Hania to klasyczne alby liturgiczne, wzbogacone kołnierzem. Niewątpliwą zaletą tej kolekcji jest jej uniwersalność - zarówno rozmiarowa jak i estetyczna. Kolekcja Hania ma swoje odzwierciedlenie w ofercie dla chłopców w kolekcji Dominik.

Model Hania SR-021 cechują biało - srebrne zdobienia na rękawach jak i kołnierzu. W zestawie biało-srebrny sznur. Dostępna również w wersji na złoto.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Alba komunijna dla dziewczynek, Hania SR-021 to strój uniwersalny, który będzie ładnie się prezentował na każdym typie sylwetki. Całość została wykonana z efektownego, białego stretchu. Na uwagę zasługuje elegancka, ale i skromna forma, jak również gustowne zdobienia. Duży kołnierz, okrywający ramiona oraz proste, długie rękawy dobrze wyglądają. Zdobienia w postaci podwójnej tasiemki, w kolorze białym i srebrnym, nadają całości wyjątkowego charakteru. Umieszczone je na kołnierzu oraz na rękawach.

Alba komunijna Hania SR-021 jest delikatnie taliowana, dzięki czemu odpowiednio prezentuje się na sylwetce. Sznur liturgiczny w biało-srebrnym kolorze podkreśla talię. Emblemat IHS również posiada kolor srebrny. Alba komunijna Hania SR-021 jest chętnie wybierana również ze względu konkurencyjną cenę. Każda dziewczynka będzie w niej wyglądać gustownie.

Warto podkreślić, że całość jest niezwykle wygodna, co jest szczególnie istotne podczas tak ważnego dnia. Strój z łatwością będzie ją można odsprzedać. Na wypadek chłodniejszej temperatury, na pewno przyda się peleryna (Peleryna 301), którą można dokupić a naszym sklepie.

AD-001-05-01-STR001-ZŁO-021

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz duży
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

9 innych produktów w tej samej kategorii: