Hania 104

195,00 zł

Słowo "alba" wywodzi się od jej białego koloru: łacińskie albus oznacza biały. Alba jest symbolem czystości duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Kolekcja Hania to klasyczne alby liturgiczne, wzbogacone kołnierzem. Niewątpliwą zaletą tej kolekcji jest jej uniwersalność - zarówno rozmiarowa jak i estetyczna. Kolekcja Hania ma swoje odzwierciedlenie w ofercie dla chłopców w kolekcji Dominik.

Alba komunijna Hania ZŁ-104 jest uszyta ze streczu, wykończona cienką złot ą tasiemką oraz białą taśmą kwiatową ze złotymi środeczkami.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Alba komunijna dla dziewczynek, Hania ZŁ-021 to strój bardzo elegancki, ale i skromny. Nawiązuje on do tradycji i jednocześnie zwraca uwagę dzięki wyjątkowym zdobieniom. Duży kołnierz, okrywający ramiona idealnie pasuje do całości. Podwójna tasiemka, złota oraz biała, znajdują się na kołnierzu oraz na długich rękawach. Sznur liturgiczny również posiada kolor biało-złoty, dzięki czemu idealnie uzupełnia cały strój. Emblemat IHS ma kolor złoty.

Hania ZŁ-021 została wykonana z białego stretchu. Model doskonale leży na każdym typie sylwetki. Uniwersalność rozmiarowa stanowi jego niewątpliwą zaletę. W takiej albie komunijnej, każda dziewczynka będzie prezentować się elegancko, ale też poczuje się komfortowo, co jest szczególnie istotne.

Hania ZŁ-021 to idealny strój na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Wyróżnia się on również za sprawą konkurencyjnej ceny. Dodatkowo, bez żadnych problemów można go później odsprzedać. Warto podkreślić, że nawiązanie do tradycji zawsze dobrze się prezentuje. Do alby można dobrać torebkę, dostępną w naszym sklepie (wykończoną elementami w kolorze złotym lub białym). Dodatkowo rekomendujemy zakup peleryny (Peleryna 301), która idealnie sprawdzi się podczas chłodniejszych dni lub w razie wiatru.

AD-001-05-01-STR001-ZŁO-104

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz duży
rękaw
prosty długi
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

9 innych produktów w tej samej kategorii: