Andrzej 009

190,00 zł

Alba jest długą, białą szatą, sięgającą do kostek, z długimi rękawami. Taka ukształtowała się we wszystkich obrządkach ze starożytnej tuniki, noszonej tak przez mężczyzn jak i prze kobiety. W kolekcji Andrzej znajdą Państwo klasyczne białe alby, wykończone stójką lub golfem, wiązane w pasie cingulum.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Alba komunijna to tradycyjna, biała szata, sięgająca długością do kostek. Posiada ona długie rękawy i nawiązuje do klasyki. Model Andrzej ZŁ-009 jest uniwersalny i zawsze będzie dobrze wyglądać, bez względu na typ sylwetki. Całość prezentuje się skromnie, ale jednocześnie uroczyście i elegancko. Wykończenie przy szyi w formie stójki pasuje do stroju i jest efektowne. Zakładki po bokach optycznie wysmuklają.

Albę wykonano z białego stretchu. Odpowiednie dodatki są przemyślane i podkreślają charakter całości. Biało-złoty sznur liturgiczny, złota taśma ze zdobieniami na rękawach oraz złoty emblemat IHS idealnie komponują się ze strojem i estetycznie ozdabiają.

Alba komunijna dla chłopca Andrzej ZŁ-009 nigdy nie wyjdzie z mody, więc można ją bezproblemowo odsprzedać po uroczystości. W naszym sklepie, dostępne są również spodnie komunijne oraz okrycie wierzchnie komunijne, które idealnie uzupełnią całość. 

AD-001-01-01-STR001-ZŁO-009

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

4 innych produktów w tej samej kategorii: