Andrzej 012

190,00 zł

Alba jest długą, białą szatą, sięgającą do kostek, z długimi rękawami. Taka ukształtowała się we wszystkich obrządkach ze starożytnej tuniki, noszonej tak przez mężczyzn jak i prze kobiety. W kolekcji Andrzej znajdą Państwo klasyczne białe alby, wykończone stójką lub golfem, wiązane w pasie cingulum. 

Model Andrzej Zł-012 cechuje zdobienie na rękawach w kolorze złota. Pod szyją wykończony golfem. 

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Alba komunijna dla chłopców Andrzej ZŁ-012 nawiązuje do tradycji i prezentuje się skromnie. Uniwersalny krój sprawia, że model ten dobrze leży na każdej sylwetce. Całość jest wygodna i każdy chłopiec w takim stroju poczuje się komfortowo, co jest szczególnie istotne podczas tak ważnej uroczystości. Zakładki po bokach optycznie wysmuklają, a przy tym wyglądają oryginalnie.

Alba Andrzej ZŁ-012 posiada ponadczasowy fason, który nigdy nie wychodzi z mody. Długością sięga ona do kostek i posiada długie rękawy. Została ona wykonana z efektownego, białego stretchu. Wykończenie pod szyją w formie golfu, pasuje do całości. Strój prezentuje się elegancko również za sprawą gustownych dodatków. Gustowny biało-złoty sznur liturgiczny oraz emblemat IHS również w kolorze złotym nadają albie oryginalnego charakteru. Rękawy zostały wykończone podwójną złotą tasiemką. Mając na sobie taki strój, każdy chłopiec będzie czuł się swobodnie, ale zaprezentuje się przy tym elegancko.

Niewątpliwą zaletą modelu Andrzej ZŁ-012 jest konkurencyjna cena. Strój z łatwością można odsprzedać po uroczystości. W naszym sklepie dostępne są również pasujące do alby spodnie komunijne oraz okrycie wierzchnie do komunii. Wraz z albą stworzą one spójną całość.

AD-001-02-01-STR001-ZŁO-012

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
golf
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

4 innych produktów w tej samej kategorii: