Marek 007

135,00 zł

Kolekcja Marek w całości poświęcona została komżom komunijnym. Komże w kolekcji Marek dostępne są z kołnierzami nakładanymi osobno, czyniąc ten produkt możliwym do wykorzystania w późniejszej służbie liturgicznej. Jednocześnie karczek w komżach MK Maryla odszywany jest z jednego elementu, co podnosi walory estetyczne produktu finalnego.

Model Marek SR-007 zdobiony jest dwoma cieniutkimi a zarazem delikatnymi taśmami na rękawach. Dostępny również w wersji z kołnierzem.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
kołnierz : brak
typ sylwetki : R
Ilość

Komże komunijne Marek SR-007 to stroje komunijne nawiązujące do tradycji. Prezentuje się on skromnie, ale i niezwykle uroczyście. Ten konkretny model jest klasyczny. Całość wykonano z białego stretchu. Cienkie, srebrne tasiemki na rękawach stanowią ciekawy wyróżnik.

Naszyty emblemat IHS również posiada kolor srebrny. Detale te są niezwykle gustowne, nie przytłaczają całości i podkreślają uroczysty charakter komży. W tej komży, każdy chłopiec będzie wyglądał elegancko. Dzięki temu, że całość posiada uniwersalny krój, całość będzie odpowiednio leżeć na każdym typie sylwetki. Co istotne, komża jest bardzo wygodna i zapewnia dużą swobodę.

Strój komunijny Marek SR-007 jest dostępny w konkurencyjnej cenie. Taki fason nigdy nie wychodzi z mody, dzięki czemu można go bezproblemowo odsprzedać. Podkreślmy, że komża będzie odpowiednia również do wykorzystania w późniejszej służbie liturgicznej. Proponujemy dokupić spodnie do komunii (dostępne w naszym sklepie), które uzupełniają strój. Ten model komży dostępny jest również w wersji ze srebrnymi elementami ozdobnymi.

AK-012-00-01-STR001-ZŁO-007

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
rękaw
prosty długi

Zobacz także

5 innych produktów w tej samej kategorii: