Celinka 120

290,00 zł

Celinka swoją lekkość zawdzięcza cięciom redingote prowadzącym od podkroju pachy wzdłuż sylwetki. Cięcia pionowe - jak każdy pionowy wzór - wyszczuplają sylwetkę, a odpowiednie wyprofilowanie dołu sukienki dodaje jej zwiewności. Dzięki temu Celinka bardzo wdzięcznie się prezentuje, niezależnie od sylwetki. Celinka ZŁ-120 zdobiona jest na dole sukienki i na rękawach bolerka taśmą złotą rzymska droga.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Biała sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Celinka BI-069 posiada nowoczesny fason. Całość jest zwiewna i lekka. Krój i cięcia redingote prowadzące od pachy, wzdłuż sylwetki, optycznie ją wyszczuplają i zarazem podkreślają. Dodatkowo sprawiają, że Celinka BI-069 jest poszerzana ku dołowi.

Góra sukienki odcina się od dołu, dzięki taśmie gipiurowej wszytej w pasie. Podkreśla ona talię i nadaje całości wyjątkowego charakteru oraz uroku. Sama tasiemka posiada ciekawy wzór składający się z motywu kwiatowego. Co więcej, zapewnia ona uniwersalność rozmiarową.

Efektowna kokarda wiązana z tyłu sprawi, że każda dziewczynka, bez względu na wymiary, będzie w niej ładnie wyglądać. Sukienkę wykonano z białego stretchu. Wykończono ją lamówką pod szyją, która doskonale współgra z całością.

Sukienki komunijne Celinka BI-069 posiadają prosty, krótki rękawek, zapewniający wygodę i komfort. W takim stroju każda dziewczynka wytrzyma bezproblemowo cały dzień Pierwszej Komunii Świętej. Naszyty z przodu emblemat IHS ma kolor srebrny. Do sukienki dodawane jest bolerko (zawarte w cenie produktu).

Sugerujemy zakup halki, która zapewni poczucie intymności. Do tej sukienki komunijnej, znakomicie będzie pasować peleryna (Peleryna 301 / Peleryna 302 / Peleryna 304). Uzupełni ona strój i jednocześnie ogrzeje w razie zimna.

Model Celinka BI-069 jest chętnie wybierany ze względu na interesujący wygląd oraz konkurencyjną cenę. Taka sukienka komunijna sprawi, że każda dziewczynka będzie wyglądała jednocześnie skromnie, ale i wyjątkowo.

SD-400-09-05-STR001-120

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
lamówka pod szyją
rękaw
prosty krótki
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
złoty

Zobacz także

8 innych produktów w tej samej kategorii: