Sukienkoalby komunijne z kołnierzem

Sukienka komunijna Malwina to połączenie elegancji, ale i skromności. Nawiązuje ona do tradycji i łączy w sobie elementy sukienki komunijnej i alby. Odpowiedni fason sprawia, że całość będzie się ładnie prezentować na każdym typie sylwetki, optycznie ja wysmuklając. Pasek w talii idealnie komponuje się z sukienko-albą. Gustowna kokardka z tyłu to z kolei ciekawy element ozdobny, który jest niezwykle delikatny.

Spódnica została wykonana z półkola, dzięki czemu ładnie się układa. Sukienki komunijne z kolekcji Malwina posiadają duży kołnierz. Może być on zdejmowany, czyniąc ze stroju dziewczęcą sukienkę. Opcja ta jest szczególnie przydatna po uroczystości w kościele, w trakcie przyjęcia komunijnego.

MK Maryla dostępne są modele sukienek Malwina z różnymi kolorami i typami wykończenia. Do wykonania stroju użyto odpowiedniego materiału, który sprawia, że całość prezentuje się niezwykle uroczyście. Kolekcja Malwina, dzięki temu, że posiada uniwersalny fason, nigdy nie wychodzi z mody. Co ważne, każda dziewczynka w sukience komunijnej tego typu będzie ładnie wyglądać. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj również kwestia wygody.