Alby komunijne dla chłopców

Alba komunijna chłopięca Andrzej to strój nawiązujący do tradycji, prezentujący się niezwykle elegancko. Każdy chłopiec będzie w nim wyglądał dostojnie i adekwatnie co charakteru uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Odpowiedni fason z zakładkami po bokach optycznie wysmukla sylwetkę i sprawia, że całość dobrze leży bez względu na typ figury. Sznur liturgiczny zawiązywany w pasie idealnie współgra z całością.

Alba komunijna Andrzej sięga do kostek i posiada długie rękawy. Trudno o bardziej klasyczne rozwiązanie. Na uwagę zasługuje ładnie wyglądający i efektowny materiał, który został użyty do wykonania stroju oraz staranne wykończenie. Delikatne, gustowne dodatki pasują do alby i jej nie przytłaczają. Alba z kolekcji Andrzej jest wygodna i każdy chłopiec będzie się w niej czuł komfortowo zarówno podczas uroczystości w kościele, jak i po niej.

Istotną zaletą stroju jest również konkurencyjna cena i uniwersalny charakter. Dzięki temu można go z łatwością odsprzedać. W MK Maryla posiadamy w asortymencie alby komunijne chłopięce z kolekcji Andrzej, które posiadają wykończenie w różnych kolorach - tym samym każdy rodzic wraz z dzieckiem ma sporo opcji do wyboru.