Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Nakrycia głowy na chrzest

Chrzest święty to ważny moment w życiu rodziców i dziecka. Rodzice, chcąc podkreślić uroczysty charakter tej chwili, starają się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Jedną z czynności, której nie powinno się zostawiać na ostatni moment, jest zakup stroju na chrzest. Prócz sukieneczki lub garniturku, należy dobrać dodatki, takie jak odzież wierzchnia i nakrycia głowy. Jaki model wybrać i czym się sugerować podczas wyboru czapeczki do chrztu dla dziewczynki oraz czapki do chrztu dla chłopca? Dodatek w postaci nakrycia głowy jest praktycznie niezbędnikiem. Zapewnia on ciepło w chłodnych murach kościoła. Pamiętajmy, że nawet w ciepłych miesiącach, w kościele panuje dużo niższa temperatura niż na zewnątrz. Maluszkowi wówczas jest po prostu zimno. Czapeczka do chrztu będzie również chronić przed przeciągami. Co ważne, tego rodzaju dodatek, może się również przydać po chrzcie. W zależności od tego, jaki model zakupimy, możemy go ubierać maleństwu, zarówno na różne inne uroczystości, jak i po prostu na co dzień. W asortymencie MK Maryla dostępne są zarówno tradycyjne czapeczki do chrztu, jak i nowoczesne, pasujące do oryginalnych strojów. Z tak rozbudowanego asortymentu każda osoba będzie w stanie wybrać odpowiedni model dla swojego dziecka.

Jak wybrać nakrycie głowy na chrzest?

Kupując nakrycie głowy na chrzest, warto kierować się przede wszystkim porą roku, kiedy odbywa się ceremonia. Zwróćmy uwagę na średnie temperatury – dzięki temu zapewnimy maluszkowi komfort podczas tej szczególnej uroczystości. Jeśli chrzest odbywa się wiosną lub latem, to cieniutka czapeczka, kapelusik lub opaska będą wprost idealne. Jesienią lepiej zdecydować się na nieco cieplejsze okrycia, wykonane z grubszych materiałów – dzięki temu maluszek nie zmarznie bez względu na aurę. W ofercie MK Maryla dostępne są czapeczki na chrzest na chłodniejsze miesiące, zarówno o tradycyjnym fasonie, jak i nieco bardziej nowoczesnym. Jeżeli uroczystość odbywa się zimą, to z pewnością zainteresują Cię nieco grubsze czapeczki. Dokonując zakupu tego dodatku, warto zwrócić też uwagę na to, by czapeczka pasowała do garniturku lub sukieneczki. 

Nakrycia głowy na chrzest – szeroki wybór w MK Maryla

W asortymencie MK Maryla dostępne są najwyższej jakości nakrycia głowy na chrzest. Część rodziców uważa, że dodatek ten powinien być stonowany i subtelny, podczas gdy inni stawiają na oryginalne propozycje z licznymi zdobieniami. Wszystkie modele zostały wykonane z różnych materiałów, które są odpowiednie do delikatnej skóry maluszka. Na uwagę zasługuje również staranne wykończenie. Proponujemy zarówno tradycyjne białe czapeczki o różnej grubości, jak i opaski dla dziewczynek, kapelusze, kaszkiety. W asortymencie można znaleźć białe czapeczki do chrztu, jak również w kolorze ecru lub w barwach pastelowych. Dzięki temu odpowiedni dodatek znajdą zarówno rodzice, którzy postawili na tradycję, jak i ci, którzy wybrali oryginalny strój, zgodny z najnowszymi trendami. Nakrycia głowy na chłodniejsze dni są wyposażone w podszewkę. Czapeczki na upały i ciepłe dni są wykonane z delikatnych i przewiewnych materiałów, dzięki czemu maleństwo będzie miało zapewniony komfort. Z bogatego asortymentu, każdy rodzic będzie w stanie coś wybrać. Weźmy również pod uwagę rozmiar główki. W ferworze przygotowań do chrztu nie zapominajmy o tym, że strój i wszystkie dodatki, mają być przede wszystkim wygodne i komfortowe dla maluszka. MK Maryla oferuje nakrycia głowy z wykonane z najlepszych materiałów, które będą idealnie pasowały do stroju. Zamów strój na chrzest i niezbędne dodatki w jednym miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!