Kocyk polarowy

KO-100100-POL001
kocyk polarowy
  • kocyk polarowy
39,00 zł
4 tygodnie

Kocyk o wymiarach 100x100cm idealny na chrzest do wózeczka lub do łóżeczka. Idealnie sprawdzi się również jako prezent. 

Uwaga: za dodatkową opłatą możliwość personalizowanego haftu na kocyku, przykładowo imię i data urodzenia lub data chrztu.

czas oczekiwania : 4 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
śnieżnobiały polar
wykończenie
biała lamówka atłasowa

Opis

Szukasz idealnego kocyka na chrzest? Ten stylowy model świetnie pasuje do charakteru ceremonii. Wyróżnia się eleganckim designem, a jednocześnie zapewni dziecku tak potrzebny komfort. Dzięki temu nawet długotrwała ceremonia nie będzie żadnym wyzwaniem. Jeśli cenisz sprawdzone rozwiązania, ta propozycja wpisze się w zakres Twoich potrzeb.

Kolejną zaletą jest bardzo wysoka jakość wykonania. Producent postawił na materiał, który zapewni dziecku idealną temperaturę. Mowa o delikatnym, miękkim i śnieżnobiałym polarze. Natomiast wykończenie to biała lamówka atłasowa. Wszystko to sprawia, że kocyk pozwoli dziecku cieszyć się niezrównaną wygodą.

Kocyk ma wymiary 100 x 100 cm, więc świetnie pasuje zarówno do wózeczka, jak i do łóżeczka. Niezależnie od tego, czy szukasz idealnego rozwiązania na chrzest, czy spacer, ten wybór będzie doskonałą propozycją. Dodatkowo proponujemy personalizowany haft na kocyku. Możesz np. napisać imię dziecka oraz datę chrztu. Nic więc dziwnego, że tak wielu rodziców wybrało ten wyjątkowy produkt.