Kocyk i poduszka koronkowa

75,00 zł

Śliczny komplet idealny na chrzest do wózeczka lub zestaw do łóżeczka. Idealnie sprawdzi się również jako prezent. W zestawie kocyk w rozmiarze 70x100cm oraz poduszeczka 25x35cm, uczyte z białego jerseyu oraz mięciutkiej koronki z motywem kwiatowym. W środku cienka warstwa antyalergicznej ociepliny.

Uwaga: za dodatkową opłatą możliwość personalizowanego haftu na kocyku, przykładowo imię i data urodzenia lub data chrztu.

Ilość

Chrzest Święty to bardzo ważne wydarzenie, które warto potraktować z należytym szacunkiem. Nic więc dziwnego, że rodzice zwykle starają się ubrać swoje dziecko bardzo elegancko, mimo jego wieku. Jednak nie tylko ubrania są ważne, ale również dodatki. Kocyk i poduszka koronkowa to strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz zamówić akcesoria na chrzest, które pozostaną na dłużej.

Kocyk i poduszka koronkowa na chrzest oraz na inne ważne uroczystości to strzał w dziesiątkę. Kocyk ma wymiary 70/x100 cm, zaś poduszka - 25x35 cm. Uszyte zostały z białego, mięciutkiego i bardzo delikatnego jerseyu z motywem kwiatowym. Wewnątrz znajduje się warstwa antyalergicznej ociepliny, która gwarantuje dziecku komfort termiczny. Za dodatkową opłatą jesteśmy w stanie wykonać personalizowany haft na kocyku, np. z imieniem dziecka oraz datą urodzin lub chrztu.

Warto podkreślić, że wszystkie produkty w MKMaryla są szyte ręcznie z ogromnym zaangażowaniem, a materiały pozyskujemy wyłącznie od zaufanych dostawców.

KO-002-03-01-JER001-BIA-059

Opis

materiał podstawowy
jersey biały i delikatna, miękka koronka
materiał dodatkowy
antyalergiczna ocieplina
wykończenie
biała lamówka z kokardką

16 innych produktów w tej samej kategorii: