Kocyk i poduszka polarowa

65,00 zł

Śliczny komplet idealny na chrzest do wózeczka lub zestaw do łóżeczka. Idealnie sprawdzi się również jako prezent. W zestawie kocyk w rozmiarze 70x100cm oraz poduszeczka 25x35cm, uczyte z śnieżnobiałego polaru, dodatkowo ozdobione taśmą z pomponikami.

Uwaga: za dodatkową opłatą możliwość personalizowanego haftu na kocyku, przykładowo imię i data urodzenia lub data chrztu.

Ilość

Ten elegancki zestaw obejmuje kocyk oraz poduszkę polarową. Produkty uszyte są ze śnieżnobiałego polaru i zdobione są taśmą z pomponikami. Idealnie zaakcentują rangę uroczystości, a jednocześnie zapewnią maluchowi tak potrzebny spokój. Dzięki temu chrzest nie będzie już wielkim wyzwaniem.

Na uwagę zasługuje również jakość wykonania. Polar nie tylko wyróżnia się wyjątkową estetyką, ale również jest bardzo trwały. Jeżeli szukasz solidnych i odpornych na uszkodzenia akcesoriów, ta propozycja na pewno wpisze się w zakres Twoich preferencji i zagwarantuje komfort przez długi czas.

To idealny zestaw na chrzest, gdyż zapewnia ciepło nawet podczas długotrwałej ceremonii. Ponadto kocyk może stanowić wspaniałą pamiątkę. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania na nim eleganckiego haftu z datą chrztu.

Kocyk ma rozmiary 70 x 100 cm, natomiast poduszeczka – 25 x 25 cm. Jeśli szukasz sprawdzonych produktów, które spotkały się z zainteresowaniem wśród rodziców, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

KO-001-02-00-POL001-BIA-038

Opis

materiał podstawowy
śnieżnobiały polar
wykończenie
taśma z pomponikami

16 innych produktów w tej samej kategorii: