Buciki do chrztu dla dziewczynki baletki koronka

44,00 zł
48h

Delikatne, koronkowe buciki dla dziewczynki w formie baletek. Są bardzo mięciutkie przez co i wygodne dla maluszka. Z przodu zdobione dodatkowo kwiatuszkiem. Wyprodukowane w Polsce.

Przed zakupem należy zmierzyć stópkę dziecka aby prawidłowo dobrać rozmiar bucika.

rozmiar 9 to wkładka: 9,2 cm ( wiek dziecka 1-2 miesiące)*
rozmiar 10 to wkładka: 10,2 cm  (wiek dziecka 2-4 miesiące)*
rozmiar 11 to wkładka: 11,2 cm (wiek dziecka 5-8 miesięcy)*
rozmiar 12 to wkładka: 12,2 cm (wiek dziecka 9-12 miesięcy)*

*podany wiek dziecka jest wiekiem orientacyjnym

rozmiar buta chrzest : 9
Ilość

W MKMaryla znajdziesz wspaniałe ubranka do chrztu oraz dodatki i akcesoria. Przykładem są buciki do chrztu dla dziewczynki baletki w kolorze białym. Są niezwykle miękkie, bardzo delikatne w dotyku, dzięki czemu dziewczynka nie będzie miała problemu z ich założeniem. Z przodu na bucikach znajdują się koronkowe zdobienia, które sprawiają, że obuwie wydaje się jeszcze bardziej eleganckie i wytworne.

Buciki do chrztu w kolorze białym od MKMaryla to obuwie ozdobione kwiatuszkiem, wyprodukowane w Polsce, szyte ręcznie. Każda dziewczynka, której założone zostaną te buciki, będzie czuła się maksymalnie komfortowo. Przed zamówieniem warto bardzo dokładnie zmierzyć stópkę dziecka, aby nie było pomyłki i by buciki pasowały doskonale.

Warto zamówić je nieco wcześniej, ponieważ obuwie szyjemy ręcznie i potrzebujemy na to trochę czasu. Musimy tutaj podkreślić fakt, że wykorzystujemy jakościowe materiały od najlepszych dostawców, a każde szycie to maksymalna dbałość o szczegóły oraz detale, które są również bardzo istotne w przypadku rzeczy dla dzieci!

DZ09

16 innych produktów w tej samej kategorii: