Buciki do chrztu dla dziewczynki futerko

44,00 zł
48h

Buciki do chrztu lub na roczek, idealne na chłodniejsze miesiące. Buciki są cieplutkie, od góry dodatkowo ocieplane mięciutkim futerkiem.  Po bokach zdobione białą różyczką z zielonymi listkami. Wyprodukowane w Polsce.

Przed zakupem należy zmierzyć stópkę dziecka aby prawidłowo dobrać rozmiar bucika.

rozmiar 9 to wkładka: 9,2 cm ( wiek dziecka 1-2 miesiące)*
rozmiar 10 to wkładka: 10,2 cm  (wiek dziecka 2-4 miesiące)*
rozmiar 11 to wkładka: 11,2 cm (wiek dziecka 5-8 miesięcy)*
rozmiar 12 to wkładka: 12,2 cm (wiek dziecka 9-12 miesięcy)*

*podany wiek dziecka jest wiekiem orientacyjnym

rozmiar buta chrzest : 10
Ilość

Chrzest Święty to bardzo ważne wydarzenie dla każdego dziecka i jego rodziny. Malutkie dziewczynki niesione do chrztu muszą prezentować się naprawdę dobrze. Warto skompletować stylizację w naszym sklepie MKMaryla.

Oferujemy stroje do chrztu, a także liczne dodatki, takie jak buciki do chrztu dla dziewczynki z futerkiem. Idealnie sprawdzą się w chłodniejszych miesiącach, ponieważ są to bardzo cieplutkie buciki wykonane z niezwykle miłego materiału. Po bokach buciki ozdobione zostały białą różyczką z zielonymi listkami. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, które pozyskujemy od zaufanych dostawców.

Wszystkie produkty szyjemy w Polsce, robimy to ręcznie, dzięki czemu mamy szansę maksymalnie się do tego przyłożyć. W efekcie klient otrzymuje niesamowity produkt dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Decydując się na buciki do chrztu z naszej kolekcji, koniecznie zamów je nieco wcześniej, a przed złożeniem zamówienia dokładnie zmierz stópkę dziecka.

DZ12

16 innych produktów w tej samej kategorii: