Opaska do chrztu 01

OP-001-18-MUS004
opaska do chrztu
  • opaska do chrztu
  • opaska muślinowa
23,00 zł
4 tygodnie

Delikatna opaska wykonana z muślinu w kolorze śmietankowym. Opaska posiada z tyłu gumeczkę zaszytą materiałem dzięki czemu delikatnie dopasowuje się do rozmiaru główki dziecka. 

produkt szyty na miarę

Zobacz także

Opis

Dziewczynka w trakcie swojego chrztu powinna prezentować się niczym mała księżniczka. Rodzice z pewnością będą starać się wyszukać dla niej najpiękniejsze ubranka oraz dodatki. Dzięki MKMaryla nie musisz szukać daleko. Wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Ubranka do chrztu to nasz konik. Uwielbiamy też tworzyć wspaniałe dodatki, czego przykładem jest delikatna opaska do chrztu wykonana z najdelikatniejszego muślinu w kolorze śmietankowym. Opaska wyposażona jest w gumeczkę, nie za ciasną, która utrzymuje dekorację na główce dziecka. Gumka ta jest zaszyta materiałem, dzięki czemu nie podrażnia, a rewelacyjnie dopasowuje się do główki dziecka. Z przodu na opasce jest spory kwiat, który dodaje uroku malutkiej dziewczynce niesionej do chrztu.

Nie zwlekaj, zamów opaskę dla córki już dzisiaj, aby dotarła na czas. Gwarantujemy, że wszystkie użyte przez nas materiały posiadają odpowiednie certyfikaty i mogą być stosowane także u dzieci. Warto zauważyć, że nasze produkty są szyte ręcznie na terenie Polski, a więc nasi klienci otrzymują maksymalnie wysoką jakość za przystępną cenę!