Opaska do chrztu 03

OP-TSM-BIA149-OZD-BIA042
opaska do chrztu
  • opaska do chrztu
  • opaska do chrztu kwiat
23,00 zł
4 tygodnie

Opaska na ozdobnej gumce z motywem kwiatowym, z przodu piękny duży kwiat z delikatnego szyfonu. Piękne dopełnienie każdej kreacji.

Zobacz także

Opis

Ta elegancka opaska świetnie dopełni stroje na chrzest dla dziewczynki. Wyróżnia się uroczym wzornictwem i dużym kwiatem. Natomiast biała kolorystyka świetnie wpisuje się w standardy obowiązujące na tych najważniejszych uroczystościach. Nic więc dziwnego, że tak wielu rodziców decyduje się na to rozwiązanie. To po prostu znakomita propozycja dla wymagających.

Ponadto możesz liczyć na bardzo wysoką jakość wykonania. Materiał jest trwały i odporny na uszkodzenia, dzięki czemu nieraz ozdobi głowę Twojej pociechy. Ponadto zapewnia bardzo wysokie poczucie komfortu nawet po długim czasie. To doskonała wiadomość dla wszystkich rodziców, którzy zawsze stawiają na sprawdzone rozwiązania. 

Opaska stanowi uniwersalną propozycję i świetnie wpisuje się w różne stroje na chrzest dla dziewczynki. Teraz z łatwością wybierzesz doskonale dopasowaną kreację i stworzysz wymarzony zestaw. Wystarczy, że zapoznasz się z pełnym asortymentem. Dołącz do zadowolonych klientów, a każda uroczystość na pewno się uda.