Opaska do chrztu 08

OP-TSM-BIA150-OZD-ROZ042
opaska do chrztu
  • opaska do chrztu
  • opaska do chrztu różowy kwiat
  • opaska do chrztu
23,00 zł
4 tygodnie

Opaska idealna na chrzest, roczek, urodzinki czy inne uroczystości, pięknie ozdobi główkę Twojej córeczki. Z przodu piękny duży, różowy kwiat.

produkt szyty na miarę

Zobacz także

Opis

Cenisz stylowe dodatki, które świetnie wpisują się w stroje do chrztu dla dziewczynki? Ta opaska będzie świetnie wyglądać na głowie Twojej pociechy. Połączenie ponadczasowej bieli z delikatnym różem sprawia, że ten model wygląda znakomicie podczas każdej uroczystości. Kolejną zaletą jest eleganckie wzornictwo oraz duży kwiat, który podkreśli charakter całej kreacji.

Opaska jest wykonana z wysokiej jakości materiału. Dzięki temu wyróżnia się kapitalną trwałością i znajdzie zastosowanie podczas wielu uroczystości. Ponadto tkanina jest miękka w dotyku i nie sprawia dyskomfortu nawet po wielu godzinach. To doskonała wiadomość dla rodziców, którzy zawsze wybierają sprawdzone rozwiązania. Teraz na pewno zadbasz o wygodę swojej pociechy.

Ze względu na uniwersalną kolorystykę opaska znakomicie uzupełni przeróżne stroje do chrztu dla dziewczynki. Dzięki temu możesz wybierać spośród wielu sukienek czy bucików. Z nami z powodzeniem skomponujesz kreację na każdą uroczystość. Dołącz do wielu zadowolonych klientów.