Opaska do chrztu 10

OP-TSM-BIA151-OZD-ROZ042
opaska do chrztu, ozdoba dla dziewczynki
  • opaska do chrztu, ozdoba dla dziewczynki
  • opaska kwiat
  • opaska kwiat
  • opaska do chrztu
23,00 zł
4 tygodnie

Opaska idealna na chrzest, roczek, urodzinki czy inne uroczystości, pięknie ozdobi główkę Twojej córeczki. Z przodu piękny, duży kwiat w kolorze różowym.

produkt szyty na miarę

Zobacz także

Opis

Ta stylowa opaska idealnie uzupełni stroje dla chrztu dla dziewczynki. Wyróżnia się bardzo eleganckim designem, więc świetnie ozdobi głowę pociechy. Z przodu znajduje się duży, różowy kwiat, który tworzy idealne zestawienie z ponadczasową bielą. Wszystko to sprawia, że obok tej propozycji nie sposób przejść obojętnie. Przekonało się o tym wielu wymagających klientów.

Opaskę wykonano z trwałych i wytrzymałych materiałów. Jednocześnie jest bardzo wygodna, więc nawet wielogodzinna uroczystość będzie łatwa do zniesienia. To świetna propozycja dla rodziców, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań i chcą zapewnić dziecku tak potrzebny tego dnia komfort.

Warto dodać, że opaska stanowi uniwersalne rozwiązanie i świetnie wpisuje się w przeróżne stroje do chrztu dla dziewczynki. Możesz wybierać spośród wielu sukienek czy bucików w podobnych odcieniach. Dzięki temu stworzysz miłą dla oka kompozycję. Jeśli chcesz zadbać o komfort i elegancki wygląd dziecka, koniecznie zapoznaj się z pełnym asortymentem.