Zuzia 014

245,00 zł

Sukienki z tej kolekcji często nazywane są sukienko-albami. Kolekcja ta jest kompromisem wynikającym z połączenia klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie, z elementami powszechnie stosowanymi w strojach liturgicznych. W tym modelu z przodu na kontrafałdach naszyta jest taśma w kolorze złotym, tak zwana rzymska droga. W zestawie sznur biało-złoty.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Zuzia ZŁ-014 prezentuje się skromnie, ale i bardzo elegancko oraz efektowanie. Przypomina ona albę komunijną, jednakże wyróżniają ją elementy ozdobne. Wyjątkowy fason sprawi, że w takiej sukience sylwetka zostanie optycznie wysmuklona. Zuzia ZŁ-014 jest rozszerzana ku dołowi, co przypadnie do gustu każdej dziewczynce. Całość została wykonana z białego stretchu.

Ciekawymi elementami ozdobnymi w tym modelu są, przechodzące przez całą długość stroju, pionowe zakładki ozdobione złotą taśmą z greckim wzorem. Elegancki biało-złoty sznur, umieszczony na wysokości pasa, stanowi ciekawy detal, a dodatkowo podkreśla talię. Napis IHS, podobnie jak inne dodatki, również jest koloru złotego. Sukienka posiada proste, długie rękawy. Wykończenie w postaci stójki ładnie się prezentuje. Podszewka została umieszczona na całości sukienki.

Model Zuzia ZŁ-014, można określić jako sukienko-albę. Doskonale łączy on skromność, a także elegancję i klasę. Prosty krój sprawia, że każda dziewczynka w takim stroju będzie wyglądać ładnie. Dodatkowo, sukienka komunijna Zuzia ZŁ-014 jest uniwersalna - nigdy nie wyjdzie ona z mody, a zatem z łatwością można ją odsprzedać po uroczystości.

SD-104-01-02-STR001-014

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
osłania tułów
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

1 inny produkt w tej samej kategorii: