Muszka biało-czarna

18,00 zł

Muszka to drobny ale istotny element stroju chrzcielnego. W ofercie szeroki wybór kolorystyczny. Tym małym ale jakże znaczącym dodatkiem można bardzo efektywnie i stylowo ożywić ubranko chrzcielne jak i strój wizytowy małego chłopca. Muszka posiada tasiemkę atłasową, co umożliwia łatwe założenie i dopasowanie do rozmiaru.

Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm.

Ilość

Chcesz wzbogacić ubranko na chrzest chłopca, a może podkreślić estetykę stroju wizytowego? Ta muszka doskonale wpisze się w niejedną kreację i zapewnia stylowy wygląd podczas każdej uroczystości. Jeśli szukasz eleganckich akcesoriów do chłopięcego ubioru, ta propozycja sprawdzi się doskonale.

Niekwestionowanym atutem muszki jest jakość wykonania. Producent postawił na solidne materiały, dzięki którym ten uroczy dodatek do ubioru zawsze będzie wyglądał świetnie. Co ważne, nie krępuje ruchów, a jednocześnie jest miły w dotyku. To sprawdzone i polecane przez ekspertów rozwiązanie.

Zdarza się, że uroczystości trwają bardzo długo. Dobrze to rozumiemy, dlatego muszki z naszej oferty zawsze gwarantują tak potrzebny komfort. Natomiast taśma atłasowa pozwoli na szybkie założenie muszki oraz dopasowanie rozmiaru.

Ponadto ten wysokiej klasy produkt charakteryzuje się uniwersalną kolorystyką, która doskonale uzupełni niejedno chłopięce ubranko na chrzest. To sprawdzone i polecane przez ekspertów rozwiązanie.

MUS-7535-STR001-GAR001

16 innych produktów w tej samej kategorii: