Muszka beżowa

14,00 zł

Muszka to drobny ale istotny element stroju chrzcielnego. W ofercie szeroki wybór kolorystyczny. Tym małym ale jakże znaczącym dodatkiem można bardzo efektywnie i stylowo ożywić ubranko chrzcielne jak i strój wizytowy małego chłopca. Muszka posiada tasiemkę atłasową, co umożliwia łatwe założenie i dopasowanie do rozmiaru.

Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm.

Ilość
Dodaj do listy ulubionych

Chrzest Święty Twojego syna zbliża się wielkimi krokami? Chcesz, aby prezentował się w tym wielkim dniu niczym mały gentleman? Jeśli tak, poza wygodą koszulą lub body imitującymi koszulę, warto wybrać rozmaite dodatki, jak eleganckie buciki czy muszka. Muszka do chrztu to bardzo istotny element całego stroju. Tak niewielki dodatek jest w stanie ożywić ubranko chrzcielne, a także każdy inny strój wizytowy Twojego małego chłopca. W ofercie naszego sklepu znajdziesz muszki w różnych kolorach. Beżowa jest bardzo neutralna, pasuje do wszystkiego.

Muszka do chrztu posiada atłasową tasiemkę, która pozwala na wygodne założenie oraz rewelacyjne dopasowanie do rozmiaru chłopca. Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm. Świetnie prezentuje się do białej koszuli lub koszuli w kolorze ecru. Można ją założyć na sam chrzest lub ceremonię ślubną, na którą zostaliście zaproszeni, a później ją zdjąć, aby dziecku było maksymalnie wygodnie. Koniecznie skorzystaj z naszej oferty i wybierz coś dla swojego dziecka!

MUS-7535-STR010

16 innych produktów w tej samej kategorii: