Muszka niebiesko-beżowa

14,00 zł

Muszka to drobny ale istotny element stroju chrzcielnego. W ofercie szeroki wybór kolorystyczny. Tym małym ale jakże znaczącym dodatkiem można bardzo efektywnie i stylowo ożywić ubranko chrzcielne jak i strój wizytowy małego chłopca. Muszka posiada tasiemkę atłasową, co umożliwia łatwe założenie i dopasowanie do rozmiaru.

Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm.

Ilość

Bardzo istotnym elementem podczas chrztu czy innych ważnych uroczystości jest nie tylko strój, ale również dodatki do niego. Nic więc dziwnego, że w sklepie MK Maryla oferujemy naprawdę ciekawe, eleganckie, kolorowe dodatki, takie jak muszka do chrztu dla chłopca. Jest to bardzo ważny element stroju, a w ofercie posiadamy szeroki wybór kolorów. Jest to mały, ale znaczący dodatek, który w bardzo szybki i efektywny sposób ożywi ubranko do chrztu, ale też inny strój wizytowy każdego chłopca.

Muszka wyposażona jest w specjalną tasiemkę atłasową, przy pomocy której można szybko i w łatwy sposób założyć ją chłopcu. Nie uwiera, nie sprawia problemu podczas zabawy czy drzemki. Można ją z łatwością dopasować do obwodu szyi dziecka, bez nadmiernego uciskania. Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm. Jeśli szukasz dobrych jakościowo dodatków dla swojego brzdąca, koniecznie zerknij na asortyment sklepu MK Maryla. Na pewno znajdziesz tam coś dla dziecka, które czeka na swój chrzest.

MUS-7535-JEA001-STR010

16 innych produktów w tej samej kategorii: