Muszka szara

14,00 zł

Muszka to drobny ale istotny element stroju chrzcielnego. W ofercie szeroki wybór kolorystyczny. Tym małym ale jakże znaczącym dodatkiem można bardzo efektywnie i stylowo ożywić ubranko chrzcielne jak i strój wizytowy małego chłopca. Muszka posiada tasiemkę atłasową, co umożliwia łatwe założenie i dopasowanie do rozmiaru.

Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm.

Ilość

Czasem nawet najdrobniejszy element stroju jest w stanie odmienić to, jak osoba będzie postrzegana. Identycznie sytuacja przedstawia się w momencie, gdy szykujesz swojego syna na chrzest. Potrzebujesz nie tylko koszuli lub body, które udają koszulę, spodni, ale również dodatków w postaci sweterka, bucików czy muszki. W sklepie MK Maryla znajdziesz fantastyczne jakościowo muszki. Muszka szara do chrztu to strzał w dziesiątkę! Tym małym, ale jakże znaczącym elementem możesz ożywić każdy strój chłopca, zarówno ten, w którym idzie do chrztu, jak i strój wizytowy.

Muszka do chrztu wyposażona jest w specjalną tasiemkę atłasową, która pozwala w łatwy i szybki sposób założyć muszkę na szyję dziecka. Pozwala również na odpowiednie dopasowanie rozmiaru bez ściskania. Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm. Muszka wykonana została z jakościowych materiałów. Wszystkie oferowane przez nas produkty są szyte ręcznie w polskich szwalniach. Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość, przystępną cenę, ale również maksymalne bezpieczeństwo, ponieważ są to produkty przeznaczone dla dzieci!

MUS-7535-JEA002

16 innych produktów w tej samej kategorii: