Muszka granatowy maczek

MUS-7535-BGM
muszka chłopięca kropeczki
  • muszka chłopięca kropeczki
14,00 zł
4 tygodnie

Muszka to drobny ale istotny element stroju chrzcielnego. W ofercie szeroki wybór kolorystyczny. Tym małym ale jakże znaczącym dodatkiem można bardzo efektywnie i stylowo ożywić ubranko chrzcielne jak i strój wizytowy małego chłopca. Muszka posiada tasiemkę atłasową, co umożliwia łatwe założenie i dopasowanie do rozmiaru.

Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm.

Zobacz także

Opis

Muszka do chrztu to świetny dodatek, który dodaje chłopcu jeszcze więcej elegancji i sprawia, że prezentuje się jak mały gentleman. Jest to bardzo drobny dodatek, ale bardzo istotny. Można nim ożywić ubranko chrzcielne, ale też strój wizytowy. W ofercie naszego sklepu MKMaryla z ubraniami do chrztu oraz dodatkami znajdziesz wspaniałe propozycje na chrzest i wiele innych okazji. Muszki dostępne są w wielu rozmaitych kolorach. Posiadają specjalną atłasową tasiemkę, która pozwala na łatwe założenie muszki oraz dopasowanie jej rozmiaru do szyi chłopca. Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm.

Jeśli chcesz, aby Twój maluch prezentował się jak najlepiej w dniu swojego chrztu, koniecznie zdecyduj się na zakupy w naszym wyjątkowym sklepie. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz. Od wspaniałych ubrań, po dodatki, takie jak muszki, czapeczki, opaski czy buciki. Wszystkie produkty projektujemy i szyjemy ręcznie z najlepszych materiałów, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na najwyższą jakość.