Muszka szary maczek

MUS-7535-BSM
muszka chłopięca szary maczek
  • muszka chłopięca szary maczek
14,00 zł
4 tygodnie

Muszka to drobny ale istotny element stroju chrzcielnego. W ofercie szeroki wybór kolorystyczny. Tym małym ale jakże znaczącym dodatkiem można bardzo efektywnie i stylowo ożywić ubranko chrzcielne jak i strój wizytowy małego chłopca. Muszka posiada tasiemkę atłasową, co umożliwia łatwe założenie i dopasowanie do rozmiaru.

Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm.

Zobacz także

Opis

Szara muszka w białe kropki perfekcyjnie uzupełni stroje do chrztu dla chłopczyka. Ten niewielki dodatek idealnie podkreśli całą stylizację. Wyróżnia się ponadprzeciętną elegancją i doskonale pasuje do charakteru tak ważnej uroczystości. Ponadto świetnie sprawdzi się podczas wielu innych wydarzeń.

Muszka wyróżnia się kapitalną jakością wykonania. Materiał jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Dzięki temu z powodzeniem znajdziesz rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb dziecka. Przekonało się o tym wielu rodziców.

Muszka charakteryzuje się atłasową tasiemką, dzięki czemu bez problemu dopasujesz odpowiedni rozmiar. Ponadto nie krępuje ruchów i zapewnia komfort na wysokim poziomie. Ten uniwersalny element garderoby znakomicie wpisuje się w różne stroje do chrztu dla chłopczyka. Nic więc dziwnego, że cieszy się tak dużą popularnością.

Jeśli szukasz stylowej, a zarazem świetnie wykonanej muszki, ta propozycja sprawdzi się idealnie. Wybierz sprawdzone rozwiązanie i zapomnij o kompromisach.