Muszka błękit

14,00 zł

Muszka to drobny ale istotny element stroju chrzcielnego. W ofercie szeroki wybór kolorystyczny. Tym małym ale jakże znaczącym dodatkiem można bardzo efektywnie i stylowo ożywić ubranko chrzcielne jak i strój wizytowy małego chłopca. Muszka posiada tasiemkę atłasową, co umożliwia łatwe założenie i dopasowanie do rozmiaru.

Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm.

Ilość

Błękitna muszka idealnie uzupełnia przeróżne stroje do chrztu dla chłopczyka. Ten stylowy element garderoby wpisze się w kreacje o różnych kolorach. Ponadto znajdzie zastosowanie również podczas innych uroczystości (np. wesela czy urodzin). Jeśli cenisz uniwersalne rozwiązania, zdecydowanie warto wybrać ten dodatek.

Muszka charakteryzuje się bardzo wysoką jakością tkaniny. To trwały, wytrzymały i miły w dotyku materiał, który świetnie sprawdza się wśród najmłodszych. Jeżeli zależy Ci na komforcie dziecka, będzie to doskonały wybór.

Ta stylowa muszka wyposażona jest w atłasową tasiemkę. Dzięki temu bez trudu dopasujesz rozmiar, zapewniając dziecku tak potrzebną wygodę. Teraz nawet wielogodzinna uroczystość nie będzie problemem.

Kolorystyka świetnie podkreśli stroje do chrztu dla chłopczyka w różnych kolorach. Ponadto w naszym sklepie z powodzeniem znajdziesz idealnie dopasowane kreacje. To świetna wiadomość dla wymagających klientów, którym szczególnie zależy na wyborze najlepszego modelu.

MUS-7535-STR011

16 innych produktów w tej samej kategorii: