Muszka biało-niebieska

18,00 zł

Muszka to drobny ale istotny element stroju chrzcielnego. W ofercie szeroki wybór kolorystyczny. Tym małym ale jakże znaczącym dodatkiem można bardzo efektywnie i stylowo ożywić ubranko chrzcielne jak i strój wizytowy małego chłopca. Muszka posiada tasiemkę atłasową, co umożliwia łatwe założenie i dopasowanie do rozmiaru.

Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm.

Ilość

Jeśli chcesz ożywić chłopięce ubranko na chrzest, wybór tej muszki będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Ten stylowy dodatek świetnie uzupełni niejedną kreację i znakomicie sprawdzi się podczas różnych uroczystości. Jeżeli cenisz sprawdzone rozwiązania, ten produkt będzie doskonałym wyborem.

Kolejną zaletą jest kapitalna jakość wykonania. Producent sięgnął po trwałe materiały, dzięki czemu muszka sprawdzi się przez długi czas. Co ważne, ten stylowy dodatek do ubioru nie krępuje ruchów i nie powoduje dyskomfortu nawet po wielu godzinach. W dodatku jest miły w dotyku.

Dobrze wiemy, że niektóre ceremonie trwają bardzo długo. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwygodniejsze ubranka i dodatki dla dzieci. Ta muszka charakteryzuje się tasiemką atłasową, dzięki czemu szybko dopasujesz rozmiar, aby zapewnić maluchowi komfort na wysokim poziomie.

Biało-niebieska kolorystyka muszki sprawia, że produkt świetnie uzupełni niejedno ubranko na chrzest. Nic więc dziwnego, że tak wielu rodziców postawiło na takie rozwiązanie.

MUS-7535-JEA001-STR001

16 innych produktów w tej samej kategorii: