Muszka biało-szara

MUS-7535-STR001-STR009
muszka chłopięca biało-szara
  • muszka chłopięca biało-szara
16,00 zł
4 tygodnie

Muszka to drobny ale istotny element stroju chrzcielnego. W ofercie szeroki wybór kolorystyczny. Tym małym ale jakże znaczącym dodatkiem można bardzo efektywnie i stylowo ożywić ubranko chrzcielne jak i strój wizytowy małego chłopca. Muszka posiada tasiemkę atłasową, co umożliwia łatwe założenie i dopasowanie do rozmiaru.

Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm.

Zobacz także

Opis

Chłopiec w dniu swojego chrztu świętego powinien prezentować się niczym prawdziwy mężczyzna. Aby tego dokonać, warto postawić nie tylko na ubranko, ale na odpowiednie dodatki. W naszym sklepie MKMaryla znajdziesz doskonałą muszkę w kolorze biało-szarym. Choć jest to niewielki element, dodatek, może zdziałać prawdziwe cuda. Można efektywnie i stylowo dopracować cały strój chłopca, który może być wykorzystany na chrzest, ale również na zbliżające się wesele czy roczek. Muszka na chrzest jest w stanie ożywić ubranko chłopca. Jej przybliżone wymiary to 7,5 x 3,5 cm. Dodatek posiada atłasową tasiemkę, która pozwala na szybkie i łatwe dopasowanie muszki do szyi chłopca.

Koniecznie zdecyduj się na zakupy w naszym sklepie, jeśli interesują Cię wygodne i piękne ubranka do chrztu, a także przydatne dodatki tworzone z myślą o najmłodszych. Staramy się wykorzystywać najwyższej jakości materiały, stosujemy znane nam techniki oraz możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o każdy szczegół, co można zobaczyć we wszystkich naszych produktach.