Muszka biało-chabrowa

16,00 zł

Muszka to drobny ale istotny element stroju chrzcielnego. W ofercie szeroki wybór kolorystyczny. Tym małym ale jakże znaczącym dodatkiem można bardzo efektywnie i stylowo ożywić ubranko chrzcielne jak i strój wizytowy małego chłopca. Muszka posiada tasiemkę atłasową, co umożliwia łatwe założenie i dopasowanie do rozmiaru.

Przybliżone wymiary muszki to 7,5 x 3,5 cm.

Ilość

Chcesz uzupełnić ubranko na chrzest o elegancki dodatek? Nic prostszego Ta stylowa muszka doskonale wpisze się w każdą chłopięcą kreację. Będzie idealnym rozwiązaniem również podczas wielu innych uroczystości. Jeżeli zawsze stawiasz na sprawdzone rozwiązania, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Na słowa uznania zasługuje jakość wykonania. Producent sięgnął po trwałe materiały, dzięki którym ten atrakcyjny dodatek sprawdzi się przez długi czas. Ponadto muszka nie krępuje ruchów i nie powoduje dyskomfortu nawet po długotrwałym noszeniu. W dodatku materiał jest bardzo miły w dotyku.

Doskonale rozumiemy, że ceremonia chrztu może się przedłużać. Dlatego nasze rozwiązania zapewniają dziecku wygodę na bardzo wysokim poziomie. Muszka charakteryzuje się taśmą atłasową, co pozwala na szybkie założenie i dopasowanie rozmiaru.

Niekwestionowanym atutem produktu jest biało-chabrowa kolorystyka, która na pewno ożywi tradycyjne ubranko na chrzest. Wszystko to sprawia, że obok tej propozycji nie sposób przejść obojętnie.

MUS-7535-STR004-STR001

16 innych produktów w tej samej kategorii: